CHCI DAROVAT

Eleonor Pinkavová

Potřebuje rehabilitace, logopedii a zdravotní pomůcky.
Variabilní symbol: 278


Darovat na darujme.cz

Pomoc pro Eleonor Pinkavovou

Eleonor se narodila jako zdravé miminko, ale od čtyř měsíců začal její vývoj zaostávat. Po několika měsících intenzivního vyšetřování jí bylo diagnostikováno vzácné genetické onemocnění, které způsobuje mnoho fyzických a mentálních komplikací. Holčička nekomunikuje, má zrakovou vadu, opožděný psychomotorický vývoj a autismus.

I přes řadu obtíží je Elinka díky intenzivním terapiím schopna udělat pár krůčků a s dopomocí se najíst. Ráda maluje a s rodiči pracuje na svém psychomotorickém vývoji. Ale bojuje s psychickým zaostáváním a nerozumí žádným pokynům, což je zdrojem její frustrace. Rodiče s Elinkou podstupují různé terapie a navštěvují doktory, aby se její stav zlepšoval. Bohužel to s sebou přináší jak finanční a psychické zatížení, tak i obětování veškerého jejich času.

V současné době holčička potřebuje získat prostředky na úhradu pobytu na klinice zaměřené na zvládání poruch autistického spektra, který jí pojišťovna nehradí. Máma s tátou a Alenkou doufají, že se Elinka naučí s nimi komunikovat a konečně bude rozumět „jejich řeči“.

Své dary můžete zasílat bankovním převodem na účet veřejné sbírky Nadace ADRA č. 57333375/0300, variabilní symbol 278. Děkujeme Vám.

Nadace ADRA podporuje Eleonor od prosince 2023.

Sdílet:     


© Nadace ADRA. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém MultiCMS | Grafika grafikvacek.cz