CHCI DAROVAT

Kačenka Bojková

Potřebuje speciální rehabilitace.
Variabilní symbol: 275


Darovat na darujme.cz

Pomoc pro Kateřinu Bojkovou

Desetileté Kateřině, které doma neřeknou jinak než Kačka, se v říjnu roku 2022 obrátil život vzhůru nohama. Při přebíhání vozovky ji srazila dodávka doručovacího kurýra a dívka skončila s těžkými poraněními v nemocnici. Kvůli vážnému poškození mozku v následujících dnech upadla do kómatu, ve kterém setrvala tři měsíce. Během této doby absolvovala léčbu v hyperbarické komoře a další operaci těsně před Vánocemi.

Nikdo tomu už nevěřil, ale po operaci se začaly dít zázraky zázraků.Kačka se probudila z kómatu a postupně začala reagovat. Podařilo se jí zbavit tracheostomie i nasogastrické sondy, která ji po tři měsíce živila. V únoru ji propustili z nemocnice a holčička se přesunula do Hamzovy léčebny v Košumberku, kde spolu s maminkou pracují na obnovení hybnosti a řeči. Poranění mozku totiž zasáhla řečové a pohybové centrum.

V současné době Kačka potřebuje nákladné rehabilitace a kompenzační pomůcky. Její rodina se jí snaží dopřát tu nejlepší péči, ale pojišťovny řadu terapií nehradí. Pomozte prosím této malé bojovnici, jejíž síla a vůle jsou inspirací pro nás všechny. Vybrané prostředky budou použity na úhradu hipoterapií, rehabilitací, péči osobního asistenta a nákup pomůcek.

Své dary Kačence můžete zaslat on-line prostřednictvím platební brány nebo bankovním převodem na číslo účtu 57333375/0300, variabilní symbol 275. Děkujeme!

Sdílet:     

© Nadace ADRA. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém MultiCMS | Grafika grafikvacek.cz