CHCI DAROVAT

Formulář žádosti pomoci

„PŘIJMOUT POMOC NENÍ ŽÁDNÁ HANBA.“ (James Clavell)

Nacházíte se vy nebo váš blízký v mimořádně těžké zdravotní či sociální situaci? Přišli jste o domov kvůli požáru, místní povodni či vichřici? Stali jste se obětí autonehody? Každý z nás se může bez vlastního přičinění ocitnout v situaci, kterou není schopen vyřešit vlastními silami. Bude-li to možné, pomůžeme vám.

Podrobná pravidla a postup pro poskytování nadačních příspěvků z veřejné sbírky naleznete zde. Teprve poté vyplňte jeden z formulářů. Věnujte, prosím, pozornost pokynům k jeho vyplnění a Příloze č. 1 ohledně GDPR, které naleznete na konci formuláře.

Dokumenty ke stažení:


Vysvětlivka: Potřebuje-li pomoc dítě (do 15 let) nebo mladistvý (do 18 let), vyplní "Formulář žádosti pro dítě" jeho rodič (zákon. zástupce). Potřebují-li pomoc sourozenci, vyplní jejich rodič "Formulář žádosti pro rodinu". Hledá-li se pomoc pro dospělého, "Formulář žádosti pro dospělého" vyplní sám, příp. dospělý člen jeho rodiny či jeho zákon. zástupce. Pro pomoc celé rodině slouží "Formulář žádosti pro rodinu", který vyplní jeden z dospělých členů rodiny.
© Nadace ADRA. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém MultiCMS | Grafika grafikvacek.cz