CHCI DAROVAT

Nicolas Úbl

potřebuje neurorehabilitaci a kompenzační pomůcky
Variabilní symbol: 255


Darovat na darujme.cz

Pomoc pro Nicolase Úbla

Malý Nicolas má v důsledku problémů při porodu těžké kombinované postižení a jeho stav se nyní zhoršuje. Je proto odkázaný na celodenní péči maminky - samoživitelky, odkázané jen na sociální dávky. Ta se snaží se svým synkem absolvovat co nejčastěji takové terapie, které mu pomáhají se naučit chodit a pokročit v psychomotorickém vývoji. Ukázalo se, že nejúčinnější je drahá neurorehabilitace, ale tu zdravotní pojišťovny nehradí.

Desestiletý Nicolas z Chebska má odklad školní docházky, protože trpí v důsledku problémů při porodu těžkou mozkovou obrnou a kombinovaným postižením. Na jeho nezbytnou celodenní péči je jeho maminka sama. Díky řady ortopedických operací, pravidelné rehabilitaci, logopedii, hipoterapii a plavání se chlapečkovi před dvěma lety konečně podařily první krůčky.  Celý vývoj byl ale zbržděn komplikovanou zlomeninou nohy, která si vyžádala již několik operací a odklad tolik potřebných rehabilitací.  V loňském roce se navíc začaly objevovat epileptické záchvaty.

Protože na všechny nezbytné náklady má maminka k dispozici jen sociální dávky, obrátili se na nás o pomoc. Nicolasovi by kromě rehabilitace velice pomohla i pomoc osobního asistenta.

Zapojte se do pomoci tomuto malému velkému bojovníkovi. Své dary mu můžete posílat též bankovním převodem Nadaci ADRA na sbírkový účet č.  57333375/0300, v. s. 255. Děkujeme vám. V tom případě se Váš dar nezobrazí zde, ale bude dle bankovního výpisu zaúčtován k danému variabilnímu symbolu.
 
Nadace ADRA podporuje Nicolase od dubna 2019; aktualizace informací: leden 2023.

Sdílet:    
© Nadace ADRA. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém MultiCMS | Grafika grafikvacek.cz